• TEL: +421 915 879 365
  • Po-Pia 9:00-16:30

Profil firmy


BERYL BUDOS Co., spol. s.r.o. - Váš odborník na kožu ...

… už od 1994

spoločnosť má dlhoročné miesto na trhu dáva zákazníkom istotu stabilného dodávateľa, ktorým sme sa stali vďaka našim odberateľom. Naša ponuka sa zameriava na predaj hovädzinových usní z veľkoskladu, ako aj priamych dodávok koncernom Gruppo Mastrotto S.p.A., ktorý je jedným z najväčších spracovateľov hovädzinových usní na svete. Ako jeho oficiálny zástupca máme prístup k najmodernejším materiálom vysokej kvality, ako aj najnovším trendom pri spracovaní hovädzinových usní.

Široký vyber materiálov, ale aj efektívna a rýchla logistika umožnuje našej spoločnosť uspokojiť všetky skupiny zákazníkov nielen veľkých výrobcov koženého nabytku, ale aj architektov, interierových a módnych dizajnérov . 


Naši stáli ale aj nový zákazníci majú k dispozícií bezplatne určitý počet vzorkovníkov a pravidelne dostávajú aktuálne informácie o novinkách, ktoré sú prezentované na veľtrhoch tohto odvetvia. Momentálne si môžete vybrať z našej širokej ponuky materiálov vo viac ako 1200 farebných kombináciách skladového programu EXPRESS- easy just in time. Pre uskutočnenie čo najrýchlejšej logistiky sú jednotlivé objednávky zákazníkom zasielané kuriérom alebo expedované priamo z fabriky.

 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať so svojimi otázkami, pre ktoré vždy nájdeme odpoveď. 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami,

 

                    Váš tím,

                    Beryl Budos Co., spol. s.r.o.

               

 

XzJ7lG2vhRk Prehrať Video

XzJ7lG2vhRk

Nastavenia cookies